Jaukiam poilsiui Preiloje

Preilos namai

Jaukiam poilsiui Preiloje

Kainos

KAINOS

Jauku, švaru ir komfortiška. Kaip namie!

Maksimalus svečių skaičius: 3-4 asmenys + kūdikis

Kainos nurodytos už 1 nakvynę apartamente.

Paskutinė laisva vasaros savaitė
115 € / naktis

birželio 12 -17 d.

2023 vasaros kainos

2023 06 12 - 17 115 €, trukmė - 5 naktys

Liepos ir rugpjūčio mėn. užsakyti

Vietų nebėra

Rudens/ žiemos kainas skelbsime

Liepos 1 d. Bus tikrai gerų pasiūlymų! Sekite mus FB ir IG

Papildomai:

Augintinio mokestis: Priimame tik su vidutinio dydžio augintiniais. 30 €/ savaitgalis, 60 €/ savaitė. Turime dubenėlius vandeniui ir maistui. Norint atvykti su dideliu augintiniu - kreipkitės atskirai. Depozitas - 100 € Užsisakant apartamentus booking.com, airbnb.com ir kitose svetainėse - taikomas papildomas aptarnavimo mokestis.

Į kainą įskaičiuota:

• 3 kambarių ramybės oazė pušyne su kondicionieriumi. • Atskiras įėjimas ir bekontaktė raktų sistema. • Patogi darbo vieta (stalas, kėdė) ir greitas šviesolaidinis internetas (500 mb/s). Veikia ir terasoje! • Poilsio ir valgomojo zona su 42'' TV. • 2 atskiri miegamieji su patogiomis lovomis. • Papildomas patalynės ir rankšluosčių komplektas pasikeitimui (apsistojus ilgesniam laikui). • Jei atvyksite su kūdikiu - turime 2x sudedamas lovytes, pataliukus, maitinimo kėdutę, laiptų vartelius ir vonelę. • Virtuvėje - visą įranga maisto gaminimui: indai, įrankiai, kapsulinis kavos aparatas, duonos skrudintuvas, indaplovė, kaitlentė, orkaitė, šaldytuvas. • Dušo kambaryje - rankšluosčiai ir plaukų džiovintuvas. • Terasoje - lauko baldai ir "Kamado" kepsninė. • Rūsyje - papildomas WC kambarys, skalbimo mašina, belaidis dulkių siurblys ir lyginimo lenta su lygintuvu. • Prie namo - vieta Jūsų automobiliui ar dviračiams.

Ko Jums nereikia atsivežti:

• Kavos kapsulių, arbatos, medaus, aliejaus ir vandens. • Natūralių prausimosi priemonių (šampūno, kondicionieriaus ir kūno prausiklio). • Chalatų ir tapkių (suaugusiems, šaltuoju metu). • Knygų ir stalo žaidimų. • Anglių kepsninei. • Skalbimo miltelių.

RUGSĖJO - GEGUŽĖS MĖN.

- Apsistojant 6 naktis - darbostogų kaina galioja ir savaitgaliui! - Į kainą įskaičiuota viskas, kas išvardinta žemiau. - Teiraukitės mažesnės kainos, išbrauksime "Ko nereikia atsivežti", o Jūs šiek tiek sutaupysite!

Namai,

kuriuose gera dirbti, ilsėtis, būti...

Kada planuojate atvykti?

Terasa ir Kamado kepsninė

Pusryčiauti ir vakarieniauti terasoje su vaizdu į pušyną bus vienas malonumas!

Net 2 patogios darbo vietos!

Rašomieji stalai, kėdės ir greitas šviesolaidinis internetas (500 mb/s). Veikia ir terasoje!

Jei atvyksite su vaikeliu

Turime 2 x sudedamas loveles (vieną galima naudoti kaip maniežą), pataliukus, maitinimo kėdutę, vonelę ir apsauginius vartelius.

Virtuvėje rasite

kavos, arbatos, vandens, medaus ir cinamono bandelių!

Dušo kambaryje rasite

Rankšluoščius, plaukų džiovintuvą, natūralų prausiklį, šampūną, o šaltuoju metu - chalatus ir tapkes.

Draugiški gyvūnams

Už papildomą mokestį priimame su vidutinio dydžio augintiniais. Turime dubenėlius maistui ir vandeniui.

"Čia pajutome tikrą svetingumo skonį"
Vecekrugo kopa
Laura Balasevičiūtė
2022 rugsėjis
"Dėmesys ir komunikacija - fantastiška!"
Jūra
Viktorija Vanagaitė
2022 rugpjūtis
"Širdžiai miela vieta! "
Mingaiė
Mingailė Juškaitė
2023 sausis

APMOKĖJIMAS

Mes imame 100 Eur depozitą. Jis skirtas užtikrinti, kad svečiai tinkamai laikysis taisyklių ir nepadarys žalos turtui. Depozitas grąžinamas kitą darbo dieną po svečių išvykimo. Depozitas nėra grąžinamas, jei pažeidžiamos „Preilos namai“ taisyklės ir/ar padaryta žala mums ar mūsų turtui. Jeigu sumokėto depozito neužtenka patirtai žalai padengti, mes pasiliekame teisę reikalauti iš svečių visos patirtos žalos atlyginimo. Sumokėdami Jūs patvirtinate, kad šias sąlygas ir „Preilos namai“ taisykles perskaitėte, jas supratote ir su jomis sutinkate.

ATŠAUKIMAS

Nemokamai atšaukti rezervaciją galite likus 5 savaitėms iki atvykimo. Likus daugiau nei 5 savaitėms galite keisti datą (perskaičiuojant kainą). Atšaukus rezervaciją likus daugiau nei 3 savaitėms iki atvykimo grąžiname pusę avanso. Atšaukus rezervaciją likus mažiau nei 3 savaitėms iki atvykimo avansas negrąžinamas. Jums atvykus pas mus, tačiau išvykus anksčiau nei rezervacijoje nurodytu laiku, sumokėta kaina nėra mažinama ir/ar grąžinama.

Namų taisyklės

Apartamentuose griežtai draudžiama: Apsistoti ir nakvoti pašaliniams asmenims. Aptikus pašalinius asmenis, kreipiamės į policiją dėl sukčiavimo ir nutraukiame trumpalaikę nuomą be pinigų grąžinimo. Laužyti, gadinti ar kitaip naikinti namų turtą. Leisti augintiniams gulėti lovose. Rūkyti visose patalpose (išskyrus terasą). Triukšmauti, garsiai leisti muziką ir trukdyti kaimynams ilsėtis. Ramybės metas 22:00-08:00. Statyti automobilį ant žolės. Šiukšlinti teritorijoje ir kenkti gamtai. 

Privaloma laikytis priešgaisrinių reikalavimų naudojantis elektriniais prietaisais.
Atsargiai ir atsakingai elgtis su kepsnine. Nelaimės atveju – gesintuvas virtuvėjė, po kriaukle.

booking
Airbnb
Prie jūros

Susisiekite su mumis

Skambinkite

8 687 52165

Rašykite

[email protected]

Kalbinkite

Socialiniuose tinkluose: messenger, instagram, whats up ar viber.

Tikrinkite užimtumą

Mūsų namai labai populiarūs vasarą, ilgųjų savaitgalių ir vaikų atostogų metu. Tad labai rekomenduojame užsisakyti iš anksto.