Preilos namai

Preilos namai

Preilos namai

Svečiams su augintiniais

Svečiams su augintiniais

Preilos namai draugiški augintiniams

SUSITARIMAS DĖL AUGINTINIO

Augintinio savininkas prisiima visišką atsakomybę už savo augintinį:
1. Užtikrina, kad nepaliks jo be priežiūros.
2. Atsiveš guoliuką, patiesaliuką, kitas augintinio kasdienes priemones .
3. Indelius maistui ir vandeniui turime.
4. Prieš kelionę išmaudys ir nukailins.
5. Neleis jam miegoti lovose ir ant sofos.
6.  Prižiūrės, kad augintinis neatliktų gamtinių reikalų apartamente, terasoje ir aplink pastatą.
7. Garantuos, kad augintinio laikymas nedrums aplinkinių ramybės, nekels pavojaus nuomojamai nuosavybei.
8. Vedžiojant augintinį surinks jo ekskrementus.
Nesilaikant susitarimo 100€ depozitas nėra grąžinamas.

Augintinio mokestis:

30 €/ savaitgalis, 70 €/ savaitė. Turime dubenėlius vandeniui ir maistui. Depozitas - 100 € Sumokėdami Jūs patvirtinate, kad šias sąlygas ir „Preilos namai“ taisykles perskaitėte, jas supratote ir su jomis sutinkate.

Papildomai:

Priimame tik su vidutinio dydžio augintiniais. Norint atvykti su dideliu augintiniu - kaina ir sąlygos derinami atskirai.

🤍

Atsiliepimai

""Jau antrus metus atvykstame rudenį padirbėti iš Preilos ir esame labai patenkinti apartamentais. "Preilos namuose" puikiai eina suderinti darbo-laisvalaikio balansą, yra geras internetas, paruošta vieta darbui ir viskas, ko gali prireikti viešnagės metu   Tikrai smagu yra sugrįšti, nes Inga yra apgalvojusi smulkiausias jaukumo detales - nuo bandelių, žvakių ar pasitikimo maistelio mūsų katytei. Visos viešnagės metu su Inga buvo lengva bendrauti, sulaukdavom greitos reakcijos prireikus, o taip pat ir gaudavom rekomendacijų, ką aplankyti arba informacijos apie vykstančius tuo metu renginius Neringoje. Grįžome namo pailsėję ir su geromis emocijomis!"
Preilos namai galerija 3
Paulina Raibikė
2022 spalis
Širdžiai miela vieta! Šie namai skendi ne tik magiškoje pušų apsuptyje, bet ir ramioje bei harmoningoje energijoje. Jauki terasa su svajingu medžių vaizdu net ir sausio mėnesį kviečia rytinę kavą skanauti lauke, būtiniausiais dalykais aprūpinta virtuvė leidžia su pasimėgavimu gaminti mėgstamiausius patiekalus, o minkštutė lova kasnakt laukia, kol pas ją sugrįši. Dėmesys detalėms sukuria jaukumo jausmą, tad po ilgų pasivaikščiojimų grįždavau tarsi į savus namus. Šioje vietoje pasijusti kaip namie tikrai neužtrunka ilgai. O dar ir su augintiniu priėmė!"
Nuoma Neringoje Preilos namai
Mingailė Juškaitė, 2023 sausis
"Viskas buvo nerealu! Nuostabi šeimininkė, viskuo pasirūpinta, aiškios instrukcijos, malonus bendravimas ir paslaugumas visiems klientams, net ir keturkojams! 🙂 Šuneliui net skanukas paliktas! Super! Didžiausios rekomendacijos! "
Preilos namai - atostogos pušyne
Viktorija Butėnienė
2022, rugsėjis
“Rudenį buvom pakerėti Preila ir pasižadėjom sau, kad esant progai būtinai sugrįšim☺️ Labai ilgai laukti nereikėjo! Šįkart buvom atvykę pavasario atostogoms. Viskas buvo beveik tobula (apartamentai, aplinka, orai, kompanija🐶), išskyrus tik, kad turėjom gerokai per trumpas atostogas:( Tikrai dar grįšim, nes vieta ir priėmimas pateisino visus mūsų lūkesčius!
Preilos namai - atostogos prie jūros
Areta Birbalaitė
2022, balandis

Labai ilgai nesiryžome priimti svečių su augintiniais. Nes namai buvo ką tik įrengti, pergyvenome dėl švaros, nežinojome, kaip svečiai prižiūrės savo augintinius…Bet pasiryžę priimti su augintiniais, per 2 metus, turėjome tik kelis šeimininkus, kurie nepaisė mūsų prašymo atvykti su išmaudytais bei nukailintais augintiniais. Visi kiti –  buvo puikūs.
Tad mes ir toliau lauksime svečių su augintiniais, kad pailsėtų ne tik šeimininkai, bet ir augintiniai!
Iki pasimatymo Preiloje, Inga 

Susisiekite su mumis

Skambinkite

8 687 52165

Rašykite

[email protected]

Kalbinkite

Socialiniuose tinkluose: Messenger ir Instagram - Preilos namai Whatsapp ir Viber +370 687 52165

Tikrinkite užimtumą

"Preilos namai" labai populiarūs vasarą, ilgųjų savaitgalių ir vaikų atostogų metu. Tad labai rekomenduojame užsisakyti iš anksto.