Preilos namai

Preilos namai

Preilos namai

ATSILIEPIMAI

Jūsų pasidalinimas, geras žodis, atsiliepimas – didžiausia parama mūsų šeimos verslui !🤍

Terasa su vaizdu į pušyną Preilos namuose

Apie mus sako:

"Mėgstu poilsiaut, kai jaučiuos, kad aplinka panaši į mano namus:) O čia praktiškai atitiko 1:1. Švaru, tvarkinga, jauku, viskas apgalvota, beveik viską radau, jei ne iš pirmo, tai iš antro karto:) Taip kad pateisinot jūs mano, o aš savo lūkesčius šiuo pasirinkimu. Vienintelio dalyko ko trūko - tai laiko:) Man labiausiai patiko tas privatumas ir detalės, apie kurias pagalvojate: spintos kvapas, chalatas, kaukytė, aišku braškės:) gražūs indai, švarus šaldytuvas. Viskas juk slypi detalėse. Visada prisiminsiu. Linkiu jums didelės sėkmės, gerų žmonių, neužsisukti vien versle, bet visada išlaikyti gerų namų kvapą ir jausmą savo poilsiavietėje. tą nedažnai rasi atvykęs trumpam pailsėti. Ačiū nuoširdžiai"
Preilos namai atsiliepimai 24
Asta Peištaraitė - Grabažienė
2024 gegužė
"Ta labai puiki vieta ir atostogauti, ir dirbti! Čia radom viską ko reikia - patogūs namai, vanduo, vaisiai, arbata, kava, Komado, o dėmesio ir reikalingos informacijos - tiek niekad nebuvom gavę!"
Preilos namų jaukumas
Jolita Aleknienė
2024 gegužė
“Šią vietą su vyru renkamės ne pirmą kartą ir dar grįšim ne kartą! Kas labiausiai patinka tai vieta, erdvė, ramybė, vaizdas už lango! Kaskart čia sugrįžus jauciuosi lyg namuose, sava ir gera! Žinau, kad rytą pasitiksiu su kavos puodeliu ir cinamonine bandele. Bendravimas su Inga nuo pat atvykimo iki išvykimo yra pavyzdys daugeliui, kaip reikia bendrauti su klientais! Didžiausios rekomendacijos!"
prie juros 1
Kristina Vitkuvienė
2024 kovas
“„Preilos Namuose“ svečiavomės pirmą kartą ir tikiuosi dar bus daug kartų. Pasitiko mus prišildyti namai, lėkštė vaisių, saldainėliai ir namų ramybė, švara, tvarka. Buvo taip tylu viduje ir lauke, kad pradėjome tyliai kalbėtis. Tada klausėm vieni kitų, kodėl tyliai kalbam – atrodė, kad jei garsiai kalbėsim, pabėgs ramybė. Smalsu buvo apžiūrėti visus namus – vaikščiojom ir aikčiojom, kaip viskuo pasirūpinta. Pamiršome nusipirkti vandens – o jis mūsų laukė šaldytuve! Taip gera buvo, lyg šeimininkai būtų žinoję, kad norėsim po kelionės atsigerti. Kava, arbata, medus – ko tik nori. Aišku, kad dantų pastą pamiršome pasiimti – ir pasta pasirūpinta, lyg būtų nujautę, kad skubėdami į atostogas daug ką pamiršime. Atrodo smulkmenos, bet taip jos leidžia atsipūsti! Galėjom iš savo namų išvažiuoti taip, kaip stovim – „Preilos Namuose“ apie viską pagalvota ir gal netgi daugiau. Pavyzdžiui, aš namų spintoje neturiu kvepiančių levandų maišelių – „Preilos Namuose“ yra. Net balti chalatai spintoje laukė! Virtuvėje gražūs indai, puiki orkaitė, net skrudintuvas, kapsulinis kavos aparatas su kapsulėmis... Hm, ko čia dar užsimanius? Švelnūs pledukai dar didesniam jaukių namų jausmui. O dar laiptų apšvietimas! Knygos, žaidimai... Patogios lovos ir gražuolė patalynė, o kad pirmas žingsnis ryte būtų šiltas – kailiukai prie lovos. Rūkyta žuvis vos už kelių šimtų metrų – labai patogu ir gera ją valgyti terasoje žiūrint į pušis; kvepia terasa samanomis ir mišku. Labai gerai sugalvotas pavadinimas – Preilos Namai, ten tikrai namų jausmas. Tai dar kartą ačiū šeimininkams už jausmą, kad esam svarbūs"
Ilgalaikė nuoma Preilos namai
Daina Bytautaitė Motiejūnienė
2024 balandis
“Yra žmonių, kuriuos sutinki virtualioje erdvėje, ir jie tampa Tavo draugais, su kuriais būtų gera tylėti. Yra vietų, kur norisi sugrįžti. O kai visa tai susideda vienon krūvon, randi ramų užutekį protui, sielai ir kūnui. „Preilos namai“ man visada bus jaukus žiemos lizdas, į kurį sugrįšiu dar ne kartą. Čia pamilau žiemos jūrą ir marias. Pačiu tamsiausiu laikotarpiu čia viskas daug šviesiau. Ačiū už jaukumą, svetingumą, šilumą ir šviesą. Čia yra VISKO, ko reikia tobulam poilsiui. Linkiu, kad Jums visada visko užtektų ❤"
Rasa atsiliepimas Preilos namai
Rasa Šeikuvienė
2023 gruodis
“Net ir gražiausios atostogos kažkada baigiasi. O gaila, nes šios buvo tikrai vienos gražiausiu mano gyvenime. Absoliuti ramybė, vos keli sutikti žmonės, puikus miegas, nuostabi rudeniška gamta, daaaaug laiko sau, "Preilos namai" - dėkoju Jums, Inga, kad galėjau būti svečiu jūsų nuostabiuose ir be galo jaukiuose namuose."
Preilos namai kainos 10
Ramune Tripp
2023 spalis
"Tobula vieta ramiam poilsiui. Apartamentuose galima rasti viską, net aliejaus ir rankšluostinio popieriaus, ko pasigendame kitur.. :)) Tobula terasa, su vaizdu į pušyną. Vakare šalia terasos besivaikštantii gražuolė lapė palieka dar didesnį įspūdį (bent jau mes ją matėm du kartus per 4 dienas). Apartamentuose pasijunti lyg namuose, jauku, švaru ir gera. Labai maloni savininkė Inga, komunikacija tobula. Dar manau tikrai sugrįšime. Ačiū!"
Klientų atsiliepimai
Jurgita Kubilienė
2023 rugsėjis
“Smagiai labai pabuvome kaip visad, vieta kur visada gera sugrįžti. Oras geras tai spėjom ir pasideginti ir pasimaudyti, grybai dygsta, prisigrybavom, Bandita pušyne prisibėgiojo - tai visi patenkinti. Čia jaučiamės kaip namie. Dar kartą ačiū ir iki kitų kartų."
Atsiliepimai Preilos namai
Tatuvydas Raibikis
2023 rugsėjis
"Tobula vieta, norintiems pabėgti darbostogoms. Mes lankėmės tik 2 naktis rugsėjo gale. Dėkingi už puikią švarą, patogų įrengimą ir malonias smulkmenas "Preilos namuose".
Preilos namai atsiliepimai
Andrius Bivainis
2023 rugsėjis
“Miela Inga, dar vos užvakar gautas Jūsų suvenyras - priminimas, kvepiančios ne tik grindys, bet ir vaišės pasitinkant, ne dovanėlės, o dovanos (!), nuolatinis subtilus dėmesys - tai taip daug extra. Mūsų trijulė + šuo yra apstulbusi nuo detalių ir pastangų. Ačiū pučiam Jums visais jūrų marių vėjais!"
Preilos namai 103
Gabija Vitkevičiūtė
2023 liepa
“I was very lucky to find Inga's apartment. You can see from the photos its ideal location and how nice it is inside. What you can't see in the pictures though: The experience was absolutely wonderful from the very first messages we had exchanged. Before our stay Inga asked some questions to adjust the apartment to be perfect for us - about the configuration of beds and blankets, what coffee, tea and water we like the most etc. I was worried my grandma wouldn't be able to walk up and down the stairs. Inga counted them and sent me the photos just to make sure my grandma would be comfortable. Don't hesitate to ask - she is a perfect host and is willing to get you a desk, a bedside table and anything else if needed. You will also get a set of restaurants recommendations upon arrival and if you are lucky enough Inga will take some amazing photos of you. 🙂 During our stay Inga was always just a whatsapp message away to answer any questions we had, it was so comfortable. I absolutely loved the short exit interview Inga conducted to learn what she could do to improve her guests' experience next time. The apartment is placed just a short walk away from the bay, a moment away from a super nice restaurant and like five steps (it's in the same building) from the best bakery I have ever shopped at, I SWEAR (and I have extremely high standards when it comes to bread). It is run by a lady who bakes everything by herself and sells the goods from her window sill and everyday I crawled from my bed with my eyes still closed and to the bakery in my pajamas looking like an absolute mess just to get the taste of the pesto pull-apart bread. The breakfasts on the forest terrace are fabulous and just taste better than anything in the world! I cannot believe I have only discovered the Curonian Split and Preila this year. This is the most peaceful and tidy place on Earth and I am completely in love with it. I will definitely come back and I recommend everyone the unquestionable pleasure of meeting Inga and staying in her beautiful place."
Preilos namai pušyne
Paulina Zabokrzycka
2023 June
“Labai noriu padėkoti Ingai už šiltą priėmimą ir neblėstantį rūpestį - atrodo jau ir taip viskas gerai, o ji klausia "ką reiktų dar padaryti?" SUPER!"
Preilos namai kainos 11
Aida Baliūnienė
2023 rugpjūtis
"Sveiki, Inga. Įsikūrėme, kaifuojame. Ačiū už Jūsų meilę ir rūpestį! "
Komfortiškas poilsis Preiloje 3
Viktorija Vanagaitė
2023 rugpjūtis
“Ačiū, Inga! Iki kito karto! Preilos namai - jau mums kaip antri namai, ir labiausiai - dėl jūsų rūpesčio ir svetingumo. Visada sunku iš Preilos išvažiuoti ir gera sugrįžti. Iki!"
Preilos namai terasa
Jolita Palekaitė
2023 liepa
“Inga, ačiū Jums už svetingumą, puikiai pailsėjome. "Preilos namuose" jaučiamės kaip savuose, taip gera pas jus, kad norisi grįžti vėl ir vėl ."
Preilos namų jaukumas
Neringa Dambrauskaitė
2023 liepa
“Na ocenę tego wypoczynku zabrakłoby mi gwiazdek 🙂 Pobyt na koniec czerwca okazał się strzałem w dziesiątkę. Pogoda dopisała, pozwalając zarówno na plażowanie i kąpiele, jak i piesze wycieczki - a na mierzei nie brakuje miejsc do zwiedzania. Przepiękna architektura wiosek rybackich zachwyca na każdym kroku, tak samo jak samo wnętrze apartamentu. Znajdziecie w nim wszystko, co potrzebne do wypoczynku. Hamaki na zewnątrz, ogrodowy zestaw mebli i grill, prezentowy zestaw kosmetyków i w pełni wyposażona kuchnia - tak aby nic nie zakłóciło czasu urlopu. Plaże są wspaniałe, bez trudu można znaleźć miejsce do rozłożenia się, zarówno z czworonogami, jak i dla rodzin z dziećmi. Inga zawsze służy pomocą i jest doskonałą gospodynią. Bardzo dziękujemy za przyjęcie nas i wspaniały tydzień nad morzem"
Preilos namai kainos 10
Paulina Szejda
Czerwiec 2023
“Apie Preilos namus svajojau kelerius metus. Jei atvykdavom į pajūrį, tai vis į Nidą, kažkodėl Preilą taip ir aplenkdavom. Tada ir gimė spontaniškas planas - gal važiuojam į Preilą? Nusiunčiau vyrui nuotraukas, Jūsų puslapį ir kažkaip be žodžių susikalbėjom, kad lekiam. Ir Jūsų Preila ir "Preilos namai" tikrai stebuklingi. Turbūt tas tuščias paplūdimys buvo tai, ko mano sielai reikėjo. Vilniuje būnant nepavyko, o čia vidus atsigavo, atslūgo viskas, kas buvo susikaupę. "Preilos namai" tikrai turi stebuklingą aurą, o pati Preila yra magiška vieta. Mums nieko netrūko, viskas buvo labai gerai. Draugams jau rekomenduota. Vyrui labai patiko dirbti. Sakė, galva kitaip veikia, kai dirbi Preiloje ir kai Vilniuje😄 Labai ačiū, Inga, už Jūsų svetingumą, už bandeles, už visą jaukumą namuose"
Komfortiškas poilsis Preiloje
N.T.
2023 balandis
“Savaitė Preiloj prabėgo taip greitai, kad iškart užsirezervavom datas kitam atvykimui. Labiausiai džiaugėsi šuo, kad miškas prie pat, pajūris tuščias, o dar ir pievutėj prie terasos galima pasišildyti ant saulės. Terasa mėgavomės ir mes - ko nemėgti, kai vaizdas į pušyną, o vakare gali ir grilį pasikurti! Žodžiu, viskas laaabai puikiai, net kosmetika duše patiko! Ačiū už tokius jaukius namus!"
Komfortiškas poilsis Preiloje 3
Giedrė Oksaitė
2023 gegužė
“Jeigu norisi trumpam atitrūkti nuo miesto šurmulio, Preila yra tam tinkamiausias pasirinkimas, o "Preilos namuose" galima pasijausti beveik kaip namuose. Apgalvota iki smulkmenų, jauku, net karštų bandelių ryte galėsite išsikepti. Labai rekomenduoju ir ketinu grįžti pats."
Klientų atsiliepimai
Šarūnas Tuskenis
2023 balandis
“Tobula vieta tiek atostogoms, tiek darbostogoms. Juntama šeimininkų šiluma net per atstuma. Pasirūpinta viskuo iki smulkmenų. Jautiesi lyg būtum atvykęs pas artimus žmones į svečius. Neseniai išvykom, bet jau norisi grįžti ❤️ Ačiū, miela Inga, kad mylit "Preilos namus" ir jų svečius"
Preilos namai terasa 3
Irma Miliauskaitė
2023 balandis
"Buvome antrą kartą ir tikrai ne paskutinį :)Viskas nuostabu. Jaučiasi kiek įdėta širdies kuriant šiuos namus, nes pagalvota apie viską iki smulkmenų.T ikrai puikiai pailsėjome, pravėdinome galvas, pavarginome kojas ir siela atsigavo 🙂 Didžiausios sėkmės jums, Inga "
prie juros 1
Rima Mičiūdienė
2023 kovas
“Puiki vieta darbostogoms ar šiaip atostogoms. Jauku, patogu ir yra viskas, ko tik gali prireikti. Labai graži vieta šalia pušyno. Dėmesinga šeimininkė. Ačiū už tiek rekomendacijų. Būtinai grįšim."
Žiemos poilsis Preilos namuose
Almantė Rimavičienė
2023 vasaris
"“Tariam ačiū "Preilos namams" už tokį šiltą priėmimą! Darbostogauti sekėsi puikiai! Superinis jausmas, kuomet po įtemptos darbo dienos tiesiog gali išeiti “pravėdinti smegenis” ne kur kitur, o prie pačios JŪROS!!!" "
Ilgalaikė nuoma Preilos namai
Lina Sadauskaitė
2023 kovas
“Puiki vieta! Viskas apgalvota :)"
Mirusios kopos
Raimonda Radlinskaitė
2023 vasaris
"Rami vieta poilsiui, su visais reikiamais patogumais"
Preilos namai kainos 10
Kristina Čivilytė
2022 rugsėjis
“Širdžiai miela vieta! Šie namai skendi ne tik magiškoje pušų apsuptyje, bet ir ramioje bei harmoningoje energijoje. Jauki terasa su svajingu medžių vaizdu net ir sausio mėnesį kviečia rytinę kavą skanauti lauke, būtiniausiais dalykais aprūpinta virtuvė leidžia su pasimėgavimu gaminti mėgstamiausius patiekalus, o minkštutė lova kasnakt laukia, kol pas ją sugrįši. Dėmesys detalėms sukuria jaukumo jausmą, tad po ilgų pasivaikščiojimų grįždavau tarsi į savus namus. Šioje vietoje pasijusti kaip namie tikrai neužtrunka ilgai. O dar ir su augintiniu priėmė!"
Nuoma Neringoje Preilos namai
Mingailė Juškaitė
2023 sausis
"Kur vėjas ošia medžių viršūnėmis, marios vos už keliasdešimt metrų, o rudeninė ramybė su savo rudenio kvapais mums leido mėgautis ilgais pasivaikščiojimais miško takeliais, kuriais einant galima prieit jūrą, ji čia taip arti. O palydėjus dieną ir besileidžiančią saulę skubėti "namo" nes čia tikrai galima pasijausti kaip namie, yra gera ir jauku. "Preilos namuose" mums nieko netrūko, radome viską ko reikia ir dar daugiau. Kepsninėje keptas maistas būdavo vakaro kulminacija, o kur dar jaukumas židinio! Inga buvo nuostabi, pasirūpino, kad nesušaltume, o vaikelis minkštai išsimiegotų"
Preilos namai svečių atsiliepimai 7
Marija Balnienė
2022 lapkritis
“Jau antrus metus atvykstame rudenį padirbėti iš Preilos ir esame labai patenkinti apartamentais. "Preilos namuose" puikiai eina suderinti darbo-laisvalaikio balansą, yra geras internetas, paruošta vieta darbui ir viskas, ko gali prireikti viešnagės metu 🌞 Tikrai smagu yra sugrįšti, nes Inga yra apgalvojusi smulkiausias jaukumo detales - nuo bandelių, žvakių ar pasitikimo maistelio mūsų katytei. Visos viešnagės metu su Inga buvo lengva bendrauti, sulaukdavom greitos reakcijos prireikus, o taip pat ir gaudavom rekomendacijų, ką aplankyti arba informacijos apie vykstančius tuo metu renginius Neringoje. Grįžome namo pailsėję ir su geromis emocijomis!"
Preilos namai svečių atsiliepimai 6
Paulina Raibikė
2022 spalis
“...atsirado tokia stebuklinga Inga su visais “Preilos namais” ir begaliniu rūpesčiu mus sutiko. Sakiau Ingai, įžengusi į jos namus, jog nepamenu, kada kas nors mumis būtų taip pasirūpinęs. Ir tai be galo jautru… “Preilos namų” jaukumas, tas pastelinis Preilos gamtos harmoningas atkartojimas, leidžia pasijausti dalimi viso to gėrio, kurį dovanoja pati aplinka… Ant pirštų galiukų, tyliai, atsargiai, pagarbiai, Kuršių Nerijos rūsčiai praeičiai, kad nenukristų konkorėžis be reikalo, kad neišsigąstų trapioji kregždutė, kad nenubirėtų nevietoje smėlis, kad čia būtų taip, kaip norėjo Dievas…”
Preilos namai svečių atsiliepimai 2
Su meile, Skaidra Karalienė
2022 rugsėjis
“Šauni vieta poilsiui Preiloje. Radome viską, ko reikia, ir dar daugiau. Čia pajutome tikrą svetingumo skonį. Ačiū"
Preilos namai svečių atsiliepimai 1
Laura Balasevičiūtė
2022 rugpjūtis
“Viskas buvo nerealu! Nuostabi šeimininkė, viskuo pasirūpinta, aiškios instrukcijos, malonus bendravimas ir paslaugumas visiems klientams, net ir keturkojams! 🙂 Šuneliui net skanukas paliktas! Super! Didžiausios rekomendacijos!”
Preilos namai - atostogos netoli Preilos kopos 1
Viktorija Butėnienė
2022 rugsėjis
“Sugrįžome į "Preilos namus" jau antrą kartą. Pailsėjome nuostabiai, nes šių namų rūpestingos šeimininkės dėka čia kitaip ir būti negali. Apgalvota kiekviena detalė, o dėmesys ir komunikacija - fantastiška! Grįžome pailsėję, pilni idėjų, jėgų ir užsispyrimo jų įgyvendinimui, stengiantis atrasti balansą tarp poilsio ir darbo. Tą kol kas padėjo sustyguoti tik poilsis "Preilos namuose"💚 Iki kitų susitikimų!"
Preilos vasara
Viktorija Vanagaitė
2022 rugpjūtis
“Preilos namus" atradom netyčia, 2020 metų rudenį, kai norėjosi pabėgti iš Vilniaus, pakeisti aplinką ir pamatyti kitokią Preilą, mat atostogaujame čia kiekvieną vasarą jau daugiau negu 18 metų 🙂 Nuo pirmos akimirkos įsimylėjau šiuos namus, nes tas skandinaviškas jaukumas ir Ingos rūpestingumas paperka. Po pirmos viešnagės grįžom dar ir dar... ir jau žinau kur apsigyvensim 2023 metų vasarą :)”
Preilos namai - atostogos netoli Preilos kopos 1
Aida Baliūnienė
2022 rugpjūtis
“Atostogavome Preiloje liepos pradžioje, labai džiaugiamės kad turėjome galimybę apsistoti "Preilos namuose". Inga buvo lanksti derinant apsistojimo datą ir laiką. "Preilos namuose" radome viską, ko reikia atostogoms su mažais vaikais ir daugiau! Namai kvepia švara ir dvelkia jaukumu. Terasa ir pušynėlis suteikia galimybę būti lauke nuo pusryčių kavos iki vėlyvo vakaro. Būtinai sugrįšime!
Preilos namai specialūs pasiūlymai
Silvija Galiauskaite
2022 liepa
"Sugrįžome į "Preilos namus" jau antrą kartą. Pailsėjome nuostabiai, nes šių namų rūpestingos šeimininkės dėka čia kitaip ir būti negali. Apgalvota kiekviena detalė, o dėmesys ir komunikacija - fantastiška! Grįžome pailsėję, pilni idėjų, jėgų ir užsispyrimo jų įgyvendinimui, stengiantis atrasti balansą tarp poilsio ir darbo. Tą kol kas padėjo sustyguoti tik poilsis Preilos namuose. Iki kitų susitikimų!"
Preilos namai terasa 2
Viktorija Vanagaitė
2022 rugpjūtis
“Labai smagiai praleistas laikas. Viskas apgalvota iki smulkiausių detalių, kad apsistojimas būtų maksimaliai komfortiškas. Puiki vieta darbui ir poilsiui. Daug kartų esame lankęsi Nidoje/Preiloje ir ši vieta paliko geriausią įspūdį vienareikšmiškai. Tikrai dar sugrįšime."
Susitarimas dėl augintinio 1
Tautvydas Raibikis
2022 spalis
“Tai vieta į kurią norisi sugrįžti! Ramybė, jaukumas, šiluma! Šeimininkė apie viską pagalvojo, nieko netrūko! Vaizdas už lango - pušynas, žaluma, norėtųsi tai parsivežti į Vilnių. Vieta viršijo lūkesčius! Detalės, kurias radome namuose (žvakės, bandelės... ) labai patiko ir suteikė jaukumo! Nuoširdžiai rekomenduoju, ypač kas ieško ramybės, šilto priėmimo, sklandaus ir nuoširdaus bendravimo."
Kristina Vitkuvienė
2022 rugsėjis
“Labai jaukiai įrengtas kotedžas su vaizdu į pušyną labai ramiame ir jaukiame Preilos kampelyje. Šaunu, kad šeimininkė yra apgalvojusi ko gali prireikti poilsiautojams, tai savo aliejaus, druskos ar iešmų tikrai galite neimti ir leisti sau užsimiršti, ištikro pailsėti be jokių rūpesčių. Likome maloniai nustebinti.."
Preilos namai terasa ir Kamado kepsninė 1
Martynas Ribačonka
2022 rugpjūtis
“Įdeali vieta pabėgti nuo miesto šurmulio ir pabūti gamtoje. Tvarkingi, švarūs apartamentai, skoningai įrengti, šeimininkė labai maloni, paslaugi. Nuoširdžiai rekomenduoju!!
Nuoma Neringoje Preilos namai 1
Linara Vaičienė
2022 balandis
“Preilos namuose" apsistojame jau ne pirmą kartą. Ir jie ne šiaip sau pavadinti "namais". Tai vieta, kur jautiesi apsuptas dėmesiu (neįkyriu!), lyg būtum grįžęs namo pas tavęs išsiilgusią mamą. Rūpestis jaučiamas kiekviename žingsnyje, ir visą laiką neapleidžia jausmas, kad čia "apie viską pagalvota" - yra viskas, ko gali prireikti jaukiam poilsiui ir atsipalaidavimui, ir dar daugiau. Na ir mielos dovanėlės - jos iš tiesų sustiprina draugystę! Visas rinkinys puikios natūralios lietuviškos "Green Feel's" kosmetikos dovanų - naudojame namie ir džiaugiamės iki šiol. Ir dar Ingos top'as - mums padovanoti puikūs pusryčiai ant marių kranto, nes "oras nelepina, tai bent aš jus palepinsiu" :). Iki šiol šypsausi tai prisiminusi... Nuoširdžiai manau, kad "Preilos Namai" - ypatinga vieta, į kurią visada norisi sugrįžti - kaip pas mamą.."
Vasara Preiloje
Jolita Palekaitė
2022 rugpjūtis
“Sveika, Inga, Noriu padėkoti už šaunią viešnagę Preiloje - buvo labai jaukios ir geros darbostogos. Būstas nuostabus, pagalvota apie visas smulkmenas - radome minkštus chalatus, šlepetes, prausimosi priemones, Kamado kepsninę terasoje ir netgi espresso kavos kapsulių! Visur labai švaru, du vonios kambariai, minkšta patalynė ir rankšluosčiai, puikus knygų pasirinkimas bei HBO kanalas geriems serialams, o aplink tik tyla ir ramybė...Vaikus sužavėjo saldainiukai ant pagalvės, o Bugas iškart sušveitė savo šunišką lazdelę . Labai rekomenduoju!”
Preilos namai. Apie mus
Kristina
2022 vasaris
“Tobuli apartamentai nuostabioj vietoj 🌟 Jautėmės, kaip namie, nes yra viskas, ko tik gali prireikti. Labai jauku ir šilta, o šeimininkė tokia rūpestinga ir miela. Labai rekomenduoju!"
Preilos namai svečių atsiliepimai
Evelina Varvuolė
2022 balandis
"Preilos namai" į kuriuos norisi sugrįžti poilsiui vėl ir vėl. Čia rasite viską chalatą, šampūną ir net dantų pastą, bei Komado kepsniams. Ryte gersite kavą terasoje pušų pavėsyje. Viskas tobula ir tikrai nieko netruks. Rekomenduojame "
Preilos namai kainos
Danutė Povilaitienė
2022 gegužė
“Buvome šiame jaukiam kampelyje po Naujų metų ir mėgavomės tyla, gamta. Apratmentai labai jaukūs, švarūs, mūsų 5 asmenų šeima liko sužavėta. O vaikai vis prisimindavo, kad ir apie siurprizus buvo pagalvota! Ačiū, rekomenduoju iš širdies!”
Žiemos poilsis Preilos namuose
Lauryna Žižienė
2022 sausis
“Atostogas pavasarį, lietuviškame pajūryje priėmiau kaip iššūkį sau! O ką veikti kai taip šalta, o mėgsti šilumą ? Bet labai džiaugiamės su šeima pailsėję "Preilos Namuose". Būnant čia ir jautiesi kaip namuose, visi patogumai kokių reikia, švaru, gražu tiek namuose tiek gamtoje. Ačiū Inga, už akmenuką - dovaną ir galimybę atrasti pajūrį pavasarį "
Preilos vasara
Jurgita Bikulčienė
2022 balandis
"Mums buvo įgrisę visi karantininiai draudimai, tik savų namų vaizdai ir aplinka, tai nusprendėme keletui dienų pakeisti aplinką ir pasirinkti Preilos Namus. Nustebino dar neišvykus, iš šeimininkės gavome labai išsamias apsigyvenimo instrukcijas, kas ypač aktualu šiuo metu dėl situacijos su Covid-19 (su šeimininke nereikia net susitikti). Apartamentai labai jaukūs, ramūs, šviesūs, patogūs, su gražiais vaizdais į pušyną, su pilna virtuvės įranga, indais ir netgi maloniais netikėtumais . Viskas apgalvota iki smulkmenų! Šiuo metu neveikia maitinimo įstaigos, nėra kitų veiklų, bet užtat grynas oras, keliaujant iki jūros be jokio triukšmo, nuolat lakstančių automobilių ir minios žmonių, tikrai užkrauna ilgam. Kas turi galimybę dirbti iš namų, tai taip pat puikus variantas, galima padirbėti prie kompiuterio, pasivaikščioti, paskaityti gerą knygą. Labai džiaugiamės savo pasirinkimu, bet dar labai norėsis apsilankyti ir kitais metų laikais"
Preilos namų terasa
Nijolė Štriupkienė
2022 rugsėjis
“Tyka. Jaukumas. Apgalvotos detalės. Estetika. Harmonija. Visa tai apie "Preilos namus". Iš tiesų, keliaujant juk gana retai aplanko tas "namų jausmas", kai vietą, kurioje apsistoji ilgiau negu dieną ar dvi, gali pajausti ir prisijaukinti. Man taip atsitiko. Ir labai džiaugiuosi atradusi šią stebuklingą vietą - kur pušys pro langą, kur dailus puodelis su kava, kur net patalynės atspalviai apie jūrą, kur yra viskas, ko reikia tiek poilsiui, tiek vidinėms kelionėms arba tiesiog buvimui čia ir dabar. ir visa tai pripildo, įkvepia, o išvvykus, priverčia ilgėtis. Atskiri komplimentai šeimininkei! Juk ne tik erdvė sukuria jausmą, ją reikia užpildyti turiniu - meile, rūpesčiu, dėmesingumu. ir bendraujant bei viešint "Preilos namuose" to nepajusti neįmanoma! Visiems linkiu tai patirti. Žinau, kad ir pati dar ten sugrįšiu. neišvengiamai. nes mano pėdos ten liko. Ačiū už tai, kad kuriat namus"
Preilos namai video
Valhala Vei
2021 gegužė
“Trumpą pabėgimą nuo sostinės triukšmo suplanavome ir atvažiavome sausį. Kad ilsėtis žiemą Kuršių Nerijoje gera, žinome ne pirmus metus – ne sezono metu esame poilsiavę ir Nidoje, ir Juodkrantėje, ir Preiloje. Tačiau tai, su kokiu rūpesčiu ir atida mus pasitiko Inga iš Preilos namų, dar niekur poilsiaudami Lietuvoje nebuvome susidūrę. Pradedant nuo šilto laiško ir super detalios instrukcijos, kaip atvykti, kas mūsų laukia "Preilos namuose", ką atsivežti, o kuo bus pasirūpinta, ir baigiant sąrašu, ką veikti, pamatyti, kur pavalgyti ir pasivaikščioti sve" puikiai aprūpinti ne tik viskuo, ko gali prireikt kasdienėje buityje atostogaujant (indai, virtuvės ir dušo reikmenys), iki galo apgalvotos visos smulkmenos – stalčiuje laukianti kava pagal svečių pageidavimą, šaldymo kameroje – cinamoninės bandelės pusryčiams, o saldžiam miegui – Preilos pušynu ir mariomis kvepianti lauke džiovinta lininė patalynė. Terasa, didelė lauko kepsninė, jaukumą kuriantis židinys ir kitos mažos smulkmenos pavergia poilsiautojų širdis ne mažiau nei Preilos ramybė ir šalia esančio pušyno ošimas. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems, ieškantiems poilsio be rūpesčių! Ačiū, Inga! "
prie juros
Eglė Juzumas
2022 vasaris
"Tai buvo pačios geriausios darbostogos! Taip jauku, taip gera, nuostabus interjeras, terasa su vaizdu į pušis ir galimybė bet kada nueiti prie marių ir jūros. Ir šeimininkė Inga labai šiltas, betarpiškas ir draugiškas žmogus. Nesinorėjo išvažiuoti, norisi sugrįžti ! IR SUGRĮŠIME! Ačiūūūū!"
Preilos vasara
Natalija Syčinskaja-Kolobuckienė
2022 rugsėjis
“Apgalvotos visos detalės, apartamentuose jauku ne tas žodis! Spalvos suderintos! Jautiesi kaip namuose. Šeimininkė pasitiko su labai maloniomios staigmenomis ir dovanėlėmis. 10 balų! Marios šalia, ramu aplink, jūra netoliese. Tiek poilsiui su šeima ir vaikais tiek darbo atrostogoms."
Darbostogos Preiloje 15
Gabrielė Gustytė Mikalauskienė
2022 rugsėjis
"Nuostabiai praleista atostogų savaitė. Kiekviena smulkmena apgalvota už tave, dėl nieko nereikia papildomai sukti galvos - atvažiuok ir atostogauk! Tobula ramybės oazė poilsiui! Ačiū! "
Poilsis Preilos namuose
Rokas Liekis
2021 gegužė
“Labai patiko! Viskas apgalvota. Chalatai, rankšluosčiai, dušo gelis ir šampunas - kaip 5-žvaigždučių viešbutyje. Terasa su stebuklingu vaizdu ir patogiais kėdes. Ištikrųjų- viskas puikiai!"
Alla Sagaidako
2022 gegužė
"Kaskart atostogaudami su šeima ieškome dar neatrastų, nematytų vietų. Su "Preilos namais" susipažinome praėjusį rudenį, poilsis rudenėjančioje Neringoje buvo puiki patirtis. Tad šiemet mes sugrįžome į "Preilos namus". Ir galiu drąsiai sakyti, grįžome tarsi į SAVO namus, kur jau pažįstama kiekviena kertelė, kiekviena detalė, kas kur padėta. Kas gali būti geriau? "
prie juros 1
Donalda Gumbinienė
2022 spalis
“Tik gražiausi atsiliepimai. Atvažiavome trumpom atostogom su augintiniu - pabėgti nuo didmiesčio šurmulio, pasigrožėti gamta. Vieta-puiki, apartamentai labai jaukūs ir gražūs - pritaikyti tiek tobulam ramiam poilsiui, tiek galimybei padirbėti. Su malonumu sugrįžtume. Rekomenduojam 100%"
Poilsis Preilos namuose su vaikais
Areta Birbalaite
2021 lapkritis
"Jei suplanuosite pailsėti Preiloje būtinai pasirinkite apartamentus "Preilos namai". Jauki aplinka, tobulai paruošta poilsiui , draugiška aplinkai .Apartamentai puikiai tiks suderinti darbą ir poilsį. Šeimininkai puikiai žino, ko reikia atvykstančiam klientui . Pagalvota apie visas smulkmenas, net gavome dovanų ir pusryčiams bandelių . Ir jausmas , lyg tu būtum namuose ar svečiuose pas artimą draugą. Super vieta poilsiui . Ačiū šeimininkams už svetingumą ir už nuostabią , charmoningą aplinką, kurią jie sukūrė . Tai vieta į kurią norisi sugrįžti . Mes čia poilsiavome jau antrą kartą. Ir vėl galime patvirtinti, kad nesuklydome pasirinkdami čia poilsį. Ir žinome, kad dar sugrįšime . Taip pat svečiavosi ir kiti mano šeimos nariai ir buvo maloniai nustebinti puikios aplinkos."
Nuoma Neringoje Preilos namai 2
Zina Ribačonkienė
2022 balandis
“Jau daug metų atostogoms renkamės mylimiausią Lietuvos pajūrio kurortą - Preilą. Esame išbandę daug vietų, bet kol kas į nė vieną negrįžome antrą kartą. Manau, Preilos namai bus tie namai, į kuriuos grįšime dar ir dar. Nesinori sakyti "apartamentai", "butas" ar "viešbutis", norisi sakyti būtent "namai". Nes tai vieta, kur ryte norisi pabusti, kad galėtum pamatyti "šešėlių teatrą" ant miegamojo sienos (pro pušis kylant saulei ant miegamojo sienos - nuostabus šešėlių žaismas, anksčiau pabusti verta vien dėl jo), o vakare - užmigti klausantis raminančio pušų ošimo. Namų rūpestis ir šiluma čia jaučiamas kiekviename žingsnyje - nuo baltų minkštų chalatų spintoje iki medaus stiklainėlio virtuvės spintelėje. Dėl mūsų Inga net pastatė papildomą darbo stalą! Ačiū už nuostabią savaitę, ir iki kitų kartų!"
Poilsis Preilos namuose su vaikais
Jolita Palekaitė
2021 birželis
"Atostogavau Preiloje pirmą kartą. Esu įsitikinusi, kad tik Preilos namų ir nuostabios šių namų šeimininkės dėka, atradau ne tik šį pasakišką kampelį Neringoje, bet taip pat iš naujo Lietuvos pajūrį ir net gi save… Preilos namuose kiekviena detalė apgalvota iki smulkmenų… Nuostabi šių namų aplinka, susiliejanti su pasakiško grožio gamta, tiesiog apgaubia savo meile ir pajunti, kaip visi tavo rūpesčiai lieka užmarštyje. Pravėrus Preilos namų duris man atsivėrė naujas, rodos iki šiol dar visai nepažintas, visiškai kitoks Neringos kraštas ir subtilus, itin kokybiškas poilsis. AČIŪ labai, visuomet sugrįšime!"
Preilos namai
Viktorija Vanagaitė
2021 rugsėjis
"Preiloje atostogaujame jau ne vienerius metus. Kas kartą rinkomės vis kitą vietą, kol neatradome Preila holiday. Tikrai nustebino jaukia aplinka, švara ir estetika. Kas dar neatradote šio dieviško grožio gamtos kampelio, apsilankykite!"
Preilos vasara
Vita Graliauskienė
2021 rugpjūtis
“Patys jaukiausi namai prie jūros, kuriuose esu buvusi. Skandinaviškas stilius, daugybė akiai mielų detalių, rūpestinga ir maloni šeimininkė. O terasa su vaizdu į pušyną man pats nuostabiausias šių namų akcentas, nes esu gamtos žmogus. Mielai sugrįšiu čia ir vėl"
Preilos namai video
Kristina Kasmauskienė
2021 rugpjūtis
"Preila atradau pirmą kartą... Visiškas čilas, ramybė ir relaksas. Pušų šiūrenimas, miško kvapas, paukščių orkestras. Na kas gali būti geriau???"
Preilos vasara
Dovilė Dirvonė
2021 rugpjūtis
"Preila Namai" yra viena iš geriausių vietų, kur esu apsistojus atostogų metu (jei ne apskritai geriausia)! Apartamentai jaukūs, gražūs (mane visada pavergia Skandinaviškas interjeras), jaukūs, patogūs ir pilni VISKO, ko reikia apsistojant. Nemeluoju - nuo indaplovės (kur dar atostogaujant matėt indaplovę?!), minkštų patalų, baltutėlių rankšluosčių iki kosmetikos dovanų, tad net nereikia rūpintis, jei pamiršai įsidėti šampūną! Šaldiklyje net ledukų buvo! Šeimininkė labai maloni, kantriai atsakinėjo į visus mano klausimus, davė rekomendacijų, ką pamatyti Preiloje ir aplink. Bet svarbiausia - pabėgus iš Vilniaus ir triukšmo buvo pagyventi tyloje. Pro langą girdėti pušyno ošimą, o ne mašinų triukšmą buvo maloni atgaiva, visą savaitę miegojau lyg ant debesies. Beje, poilsį derinom su darbu - greitas internetas ir patogus darbo stalas leido visą laiką dirbti be trukdžių, o pailsėjus ir produktyvumas buvo"
Giedrė Oksaitė
2021 gegužė
"Tyka. Jaukumas. Apgalvotos detalės. Estetika. Harmonija. Visa tai apie "Preilos namus". Iš tiesų, keliaujant juk gana retai aplanko tas "namų jausmas", kai vietą, kurioje apsistoji ilgiau negu dieną ar dvi, gali pajausti ir prisijaukinti. Man taip atsitiko. Ir labai džiaugiuosi atradusi šią stebuklingą vietą - kur pušys pro langą, kur dailus puodelis su kava, kur net patalynės atspalviai apie jūrą, kur yra viskas, ko reikia tiek poilsiui, tiek vidinėms kelionėms arba tiesiog buvimui čia ir dabar. ir visa tai pripildo, įkvepia, o išvvykus, priverčia ilgėtis. Atskiri komplimentai šeimininkei Ingai. Juk ne tik erdvė sukuria jausmą, ją reikia užpildyti turiniu - meile, rūpesčiu, dėmesingumu. ir bendraujant bei viešint "Preilos namuose" to nepajusti neįmanoma! Visiems linkiu tai patirti. Žinau, kad ir pati dar ten sugrįšiu. neišvengiamai. nes mano pėdos ten liko. Ačiū už tai, kad kuriat namus.
Nuoma Neringoje Preilos namai 1
Alina Semionova
2021 kovas
"Preilos namuose" jus pasitiks ideali tvarka ir šiluma. Čia rasite HYGGE aplinką, kuri slepiasi paprastose detalėse: žvakių ir židinio liepsnuose, kavos ir arbatos puodeliuose, jaukiuose pleduose, minkštuose lovose su kvepiančia patalyne, ekologiškuose higienos reikmenyse... Viskas rūpestingos šeimininkės parinkta su meile svečiams. O kur dar pasisėdėjimai jaukioje terasoje pušų apsuptyje. Tobula vieta poilsiui bet kuriuo metų laiku. Įkvėpęs grožio unikaliame gamtos kampelyje, iškeliauji namo kupinas gyvenimo džiaugsmo ir dėkingumo. Tikimės čia dar ne kartą sugrįžti "
Komfortiškas poilsis Preiloje
Alma Šukienė
2020 gruodis
"Trumpa išvyka Preiloje, po kurios sugrįžus į darbus pirmadienio rytą nedingsta šypsena. "Preilos namai" - lyg iki smulkiausių detalių apgalvoti antrieji namai prie jūros. Maloniai nustebino šeimininkės paruoštos sutikimo dovanėlės, kurios privertė pasijausti, lyg atvykome į gerą viešbutį. Viskas įrengta jaukiai, stilingai, nauja buitinė technika. Šalia apartamentų - ką tik duris atvėręs Bo House, kuriame mėgavausi pačiais skaniausias varskėtukais. Visa mūsų keturių žmonių kompanija nekantrauja sugrįžti antram kartui, nes tai tikrai buvo tiesiog tobula išvyka. Ačiū Jums!"
Komfortiškas poilsis Preiloje 2
Dovile Urbanaite
2021 spalis
"Super švarūs ir jaukūs apartamentai! Patogios lovos, kvepiantys patalai, švarus vonios kambarys, virtuvėje radome viską, kas reikalinga maisto pagaminimui. Namų šeimininkė Inga labai rūpestinga, norinti padėti. Noriu pasidžiaugti Ingos operatyvumu ir lankstumu sprendžiant problemas. Dėkoju, kad nepaisant mano klaidos neteisingai nurodant poilsiautojų skaičių, mes galėjome komfortiškai pailsėti su visa šeima. Labai rekomenduoju poilsiui Preiloje, jaukiam gamtos kampelyje. Vaikai perduoda didelį AČIŪ už saldainius ir supynes!"
Komfortiškas poilsis Preiloje 2
Ausra Astasonoka
2022 rugsėjis

Jūsų atsiliepimai, padėkos ir konstruktyvi kritika augina mus. Kartais suteikia sparnus, kartais verčia susimąstyti…
Kartais taip maloniai nuteikia visai diena, kad nieko daugiau nesinori, tik šypsotis.  
Lauksime Jūsų Preiloje, Inga 

Susisiekite su mumis

Skambinkite

8 687 52165

Rašykite

[email protected]

Kalbinkite

Socialiniuose tinkluose: messenger, instagram, whats up ar viber.

Tikrinkite užimtumą

Mūsų namai labai populiarūs vasarą, ilgųjų savaitgalių ir vaikų atostogų metu. Tad labai rekomenduojame užsisakyti iš anksto.