Preilos namai

Preilos namai

Preilos namai

Apie mus

Apie mus

Tai nedidelis mūsų šeimos verslas, kurį kuriame su didele meile ir rūpesčiu mūsų svečiams! 

Preilos namai
Preilos vasara

Nuo ko viskas prasidėjo?

Kaip ir visi Neringoje, mano močiutė nuo seniausių laikų priiminėjo poilsiautojus savo name Nidoje, ant marių kranto.

Vasaromis tas namas tapdavo tikrų tikriausiu skruzdėlynu! Poilsiautojai gyveno visuose kambariuose – nebūdavo net kur musei nutūpti ! Visi taip susibendraudavo, kad likdavo geriausiais draugais.

Tas vasaros, nakties ir žydinčių liepų kvapas, juokas ir žuvėdrų klyksmas – iki šiol man išlikęs kaip pats gražiausias vaikystės prisiminimas.

Tad, kai kūrėme Preilos namus, į juos parsinešėme tą atostogų, laimės ir pilnatvės jausmą 🤍

Poilsio zona Preilos namuose

Kad svečiai pasijustų geriau

Mes stengiamės, kad namai būtų jaukūs ir švarūs.

Kad ryte, susisupus į minkštą chalatą, būtų gera terasoje gerti kavą ir klausytis paukščių čiulbėjimo.

Po smagios dienos prie jūros – prigulti ant minkštos sofos ir paskaityti knygą.

O vakarais, užliūliuotiems pušų ošimo – saldžiai išsimiegoti.

Kad atrasti lėtą laiką, tylą ir ramybę.

Įkvėpti to nuostabos oro, sumišusio su jūra, kopomis, miškais ir prisiminti savo svajones…

Iki susitikimo Preiloje, Inga

🤍

Atsiliepimai

"Kur vėjas ošia medžių viršūnėmis, marios vos už keliasdešimt metrų, o rudeninė ramybė su savo rudenio kvapais mums leido mėgautis ilgais pasivaikščiojimais miško takeliais, kuriais einant galima prieit jūrą, ji čia taip arti. O palydėjus dieną ir besileidžiančią saulę skubėti "namo" nes čia tikrai galima pasijausti kaip namie, yra gera ir jauku. "Preilos namuose" mums nieko netrūko, radome viską ko reikia ir dar daugiau. Kepsninėje keptas maistas būdavo vakaro kulminacija, o kur dar jaukumas židinio! Inga buvo nuostabi, pasirūpino, kad nesušaltume, o vaikelis minkštai išsimiegotų".
Preilos namai galerija 3
Marija Balnienė, 2022 lapkritis
Širdžiai miela vieta! Šie namai skendi ne tik magiškoje pušų apsuptyje, bet ir ramioje bei harmoningoje energijoje. Jauki terasa su svajingu medžių vaizdu net ir sausio mėnesį kviečia rytinę kavą skanauti lauke, būtiniausiais dalykais aprūpinta virtuvė leidžia su pasimėgavimu gaminti mėgstamiausius patiekalus, o minkštutė lova kasnakt laukia, kol pas ją sugrįši. Dėmesys detalėms sukuria jaukumo jausmą, tad po ilgų pasivaikščiojimų grįždavau tarsi į savus namus. Šioje vietoje pasijusti kaip namie tikrai neužtrunka ilgai. O dar ir su augintiniu priėmė!"
Nuoma Neringoje Preilos namai
Mingailė Juškaitė, 2023 sausis
"Sugrįžome į Preilos namus jau antrą kartą. Pailsėjome nuostabiai, nes šių namų rūpestingos šeimininkės dėka čia kitaip ir būti negali. Apgalvota kiekviena detalė, o dėmesys ir komunikacija - fantastiška! Grįžome pailsėję, pilni idėjų, jėgų ir užsispyrimo jų įgyvendinimui, stengiantis atrasti balansą tarp poilsio ir darbo. Tą kol kas padėjo sustyguoti tik poilsis "Preilos namuose" Iki kitų susitikimų! "
Preilos namai - atostogos pušyne
Viktorija Vanagaitė, 2022 rugpjūtis
“Atostogavome Preiloje liepos pradžioje, labai džiaugiamės kad turėjome galimybę apsistoti "Preilos namuose". Inga buvo lanksti derinant apsistojimo datą ir laiką. "Preilos namuose" radome viską, ko reikia atostogoms su mažais vaikais ir daugiau! Namai kvepia švara ir dvelkia jaukumu. Terasa ir pušynėlis suteikia galimybę būti lauke nuo pusryčių kavos iki vėlyvo vakaro. Būtinai sugrįšime!”
Preilos namai - atostogos prie jūros
Silvija Galiauskaitė, 2022 liepa

Susisiekite su mumis

Skambinkite

8 687 52165

Rašykite

[email protected]

Kalbinkite

Socialiniuose tinkluose: messenger, instagram, whats up ar viber.

Tikrinkite užimtumą

Mūsų namai labai populiarūs vasarą, ilgųjų savaitgalių ir vaikų atostogų metu. Tad labai rekomenduojame užsisakyti iš anksto.

Preilos vasara
Preilos namai svečių atsiliepimai
Preilos namai laisvos datos 2