Preilos namai

Preilos namai

Preilos namai

Darbostogos

darbostogos

Namai, kuriuose gera ne tik būti, ilsėtis, bet ir dirbti!

Darbostogos Preiloje
Darbostogos Preiloje ypatingos tuo, kad po darbų gali imt ir iškart nulėkti prie jūros. Kasdien!
Dar per pertraukėlę gali orkaitėj išsikepti bandelių su skania kava.
O po darbo – išnaudoti „Kamado” kepsninę.
Jei pabosta dirbti „Preilos namuose” – gali išbandyti atnaujintą
Preilos biblioteką su vitrininiais langais į marias…
Gali pasižvalgyti į apylinkes nuo Preilos kopos ar
pasivaikščioti pustučiu pajūriu klausantis bangų muzikos…
Aij, daug visko gali!
Lauksime Preiloje, Inga 

Kokia nauda iš darbostogų?

- Atsigausi nuo kasdienybės! - Atsiskleis kūrybiškumas! - Atsiras daugiau motyvacijos! - Pasivaikščiosi miškais, pajūriu, kopomis! - Gerai išsimiegosi!

Darbostogos Preiloje

Darbostogų kaina

Mėnuo Preiloje dviem
699 € / mėnuo

spalio 15 - gruodžio 15

Mėnuo Preiloje dviem
899 € / mėnuo

sausio 15 - kovo 15

Į kainą įskaičiuota:

• 3 kambarių ramybės oazė pušyne • Atskiras įėjimas ir bekontaktė raktų sistema. • Kondicionierius. • 2 atskiri miegamieji su patogiomis lovomis ( 1 x dvigulė ir 2 x viengulės). • 2 x darbo vietos ir greitas šviesolaidinis internetas (500 mb/s). Veikia ir terasoje! • Papildomas patalynės ir rankšluosčių komplektas pasikeitimui (apsistojus ilgesniam laikui). • Jei atvyksite su kūdikiu - turime sudedamą lovytę, pataliukus, maitinimo kėdutę, laiptų vartelius ir vonelę. • Poilsio ir valgomojo zona su 42'' TV. • Virtuvėje - visą įranga maisto gaminimui: indai, įrankiai, kapsulinis kavos aparatas, duonos skrudintuvas, indaplovė, kaitlentė, orkaitė, šaldytuvas. • Dušo kambaryje - rankšluosčiai ir plaukų džiovintuvas. • Terasoje - lauko baldai ir "Kamado" kepsninė. • Rūsyje - papildomas WC kambarys, skalbimo mašina, dulkių siurblys ir lyginimo lenta su lygintuvu. • Prie namo - vieta Jūsų automobiliui ar dviračiams.

Ko Jums nereikia atsivežti:

• Kavos kapsulių, arbatos, medaus, vaisių, aliejaus ir vandens. • Natūralių prausimosi priemonių (šampūno, kondicionieriaus, kūno prausiklio ir dantų pastos). • Chalatų ir tapkių (suaugusiems, šaltuoju metu). • Knygų ir stalo žaidimų. • Anglių kepsninei ir skysčio mini židiniui. • Skalbimo miltelių, indaplovės tablečių.

Papildomai:

Augintinio mokestis: 30 €/ savaitgalis, 70 €/ savaitė. Turime dubenėlius vandeniui ir maistui. Depozitas - 100 €

Minimali darbostogų trukmė

3 naktys

GERA KAINA

- Pasiūlymas galioja rugsėjo - gegužės mėn. - Apsistojant 6 naktis - darbostogų kaina galioja ir savaitgaliui! - Į kainą įskaičiuota viskas, kas išvardinta žemiau. - Teiraukitės mažesnės kainos, išbrauksime "Ko nereikia atsivežti", o Jūs šiek tiek sutaupysite!

🤍

Atsiliepimai

"Tobula vieta tiek atostogoms, tiek darbostogoms. Juntama šeimininkų šiluma net per atstuma. Pasirūpinta viskuo iki smulkmenų. Jautiesi lyg būtum atvykęs pas artimus žmones į svečius. Neseniai išvykom, bet jau norisi grįžti. Ačiū, miela Inga, kad mylit Preilos namus ir jų svečius "
Poilsis Preilos namuose
Irma Miliauskaitė
2023, kovas
“Tariam ačiū "Preilos namams" už tokį šiltą priėmimą! Darbostogauti sekėsi puikiai! Superinis jausmas, kuomet po įtemptos darbo dienos tiesiog gali išeiti “pravėdinti smegenis” ne kur kitur, o prie pačios JŪROS!!!"
Preilos vasara
Lina Sadauskaitė
2023, kovas
"Jau antrus metus atvykstame rudenį padirbėti iš Preilos ir esame labai patenkinti apartamentais. "Preilos namuose" puikiai eina suderinti darbo-laisvalaikio balansą, yra geras internetas, paruošta vieta darbui ir viskas, ko gali prireikti viešnagės metu. Tikrai smagu yra sugrįšti, nes Inga yra apgalvojusi smulkiausias jaukumo detales - nuo bandelių, žvakių ar pasitikimo maistelio mūsų katytei. Visos viešnagės metu su Inga buvo lengva bendrauti, sulaukdavom greitos reakcijos prireikus, o taip pat ir gaudavom rekomendacijų, ką aplankyti arba informacijos apie vykstančius tuo metu renginius Neringoje. Grįžome namo pailsėję ir su geromis emocijomis!"
Preilos namai svečių atsiliepimai 6
Paulina Raibikė
2022 spalis
“"Preilos namai yra viena iš geriausių vietų, kur esu apsistojus atostogų metu (jei ne apskritai geriausia)! Apartamentai jaukūs, gražūs (mane visada pavergia Skandinaviškas interjeras), jaukūs, patogūs ir pilni VISKO, ko reikia apsistojant. Nemeluoju - nuo indaplovės (kur dar atostogaujant matėt indaplovę?!), minkštų patalų, baltutėlių rankšluosčių iki kosmetikos dovanų, tad net nereikia rūpintis, jei pamiršai įsidėti šampūną! Šaldiklyje net ledukų buvo! Šeimininkė labai maloni, kantriai atsakinėjo į visus mano klausimus, davė rekomendacijų, ką pamatyti Preiloje ir aplink. Bet svarbiausia - pabėgus iš Vilniaus ir triukšmo buvo pagyventi tyloje. Pro langą girdėti pušyno ošimą, o ne mašinų triukšmą buvo maloni atgaiva, visą savaitę miegojau lyg ant debesies. Beje, poilsį derinom su darbu - greitas internetas ir patogus darbo stalas leido visą laiką dirbti be trukdžių, o pailsėjus ir produktyvumas buvo - 100%! Važiuokit čia, jums patiks!”
Preilos namai pušyne
Giedrė Oksaitė
2021, spalis
"Sveika, Inga, Noriu padėkoti už šaunią viešnagę Preiloje - buvo labai jaukios ir geros darbostogos 🙂 Būstas nuostabus, pagalvota apie visas smulkmenas - radome minkštus chalatus, šlepetes, prausimosi priemones, Kamado kepsninę terasoje ir netgi espresso kavos kapsulių! Visur labai švaru, du vonios kambariai, minkšta patalynė ir rankšluosčiai, puikus knygų pasirinkimas bei HBO kanalas geriems serialams, o aplink tik tyla ir ramybė...Vaikus sužavėjo saldainiukai ant pagalvės, o Bugas iškart sušveitė savo šunišką lazdelę 🙂 Labai rekomenduoju!"
Preilos namai - atostogos pušyne
Kristina
2022, vasaris
"Beveik 4 dienos Lietuvos auksiniame pajūryje rudenį mane nustebino iš gerosios pusės. Jauku, ramu ir pritaikyta dirbti bei ilsėtis. Apsistojome Preilos namai - 10balų! Lokacija, grožis viduje ir aplink apartamentus: jauku ir gera kaip namuose. Ir dar oras lepina, 13-14 laipsnių Pasitaiko iššūkių , kai vaikai nori dėmesio, o tuo momentu norisi pabaigti darbą, BET..! Suderinti tikrai gallima! Kita aplinka - visiems į naudą. 100%!"
Darbostogos Preiloje 15
Gabrielė Mikalauskienė
2021, spalis
"Tik gražiausi atsiliepimai. Atvažiavome trumpom atostogom su augintiniu - pabėgti nuo didmiesčio šurmulio, pasigrožėti gamta. Vieta-puiki, apartamentai labai jaukūs ir gražūs - pritaikyti tiek tobulam ramiam poilsiui, tiek galimybei padirbėti. Su malonumu sugrįžtume. Rekomenduojam 100%"
Areta Birbalaitė
2021, lapkritis
“Labai smagiai praleistas laikas. Viskas apgalvota iki smulkiausių detalių, kad apsistojimas būtų maksimaliai komfortiškas. Puiki vieta darbui ir poilsiui. Daug kartų esame lankęsi Nidoje/Preiloje ir ši vieta paliko geriausią įspūdį vienareikšmiškai. Tikrai dar sugrįšime!”
Preilos namai svečių atsiliepimai 6
Tautvydas Raibikis
2021 spalis
"Tai buvo pačios geriausios darbostogos! Taip jauku, taip gera, nuostabus interjeras, terasa su vaizdu į pušis ir galimybė bet kada nueiti prie marių ir jūros. Ir šeimininkė Inga labai šiltas, betarpiškas ir draugiškas žmogus. Nesinorėjo išvažiuoti, norisi sugrįžti :)! Ačiūūūū!"
Darbostogos Preiloje 15
Natalija Syčinskaja
2021, spalis

Darbostogos Preiloje – pats geriausias būdas pabėgti nuo triukšmo, streso ir pervargimo į tylą ir ramybę!
Duoti sau laiko. Dirbti ramiai, be jokio lėkimo,  su pasivaikščiojimais miškais, kopomis ir pajūriu. 
Leisti vėjui išpūsti visas blogas mintis ir sugrįžti į save. 
Lauksime Jūsų Preiloje, Inga